Вы здесь

Новорічне привітання

Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа
всім православним християнам землі Полтавської

Митрополит Полтавський і Миргородський ФилипДорогі мої!

Новоліття, яке гряде, для кожного з нас завжди стає приводом для роздумів: що принесе прийдешній рік? Яким він буде? Що збудеться з задуманого?

Кожен відповість на це запитання по-своєму... Але для віруючої людини, для християнина, відповідь зрозуміла і проста. А ключем до неї є те світле свято, яке відбувається в ці дні, — Різдво Христове: свято жертовної і смиренної, всемогутньої і спасительної Божої любові.

І наша відповідь така: майбутній рік стане новим літом благості Божої. Ми впевнені, що Господь знову благословить вінець літа благості Своєї (Пс. 64:12). Якщо Бог «так возлюбив світ, що віддав Сина Свого Единородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Ін. 3:16), то новий рік дасть кожному з нас можливість ще і ще раз причаститися великої радості бути спасенним Богом. Новий рік — новий час для молитви і добрих справ. Новий рік — час для любові до Бога і любові до ближнього. Новий рік — час дружби і допомоги. Новий рік — час праведності, миру і радості у Дусі Святому (Рим. 14:17).

І все це тому, що Христос — наш Бог, Який любить нас більше, ніж можна собі й уявити. Він дарує нам цей рік, і ми з вдячністю приймаємо цей дар.

Хай примножаться для всіх нас в новому році благодать і мир від Всеблагого Бога!

Року Божого 2013,
Кафедральний град Полтава

Смиренний
+ФИЛИП,
Митрополит Полтавський і Миргородський