Вы здесь

Блаженніший Митрополит Володимир благословив віруючих на Великий піст

Блаженніший Митрополит ВолодимирУ суботу, 25 лютого, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію у лікарні, де він на цей час проходить реабілітацію, — повідомив офіційний сайт УПЦ. За Літургією Його Блаженству співслужив Секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневский Олександр.

Після богослужіння, Блаженніший Владика звернувся до присутніх зі словами настанови та благословив усіх на Великий піст.

«Ця неділя за церковним уставом називається Прощеною. Це говорить про те, що в цей день віруючі просять благословення Боже на Великий піст, — сказав зокрема Блаженніший Владика. — Немає в Церкві без прощення покаяння, а без покаяння немає і прощення. Кожного свята, кожного недільного дня Господь ставить попереду тих, хто бажає очищення та оновлення. Кожний із нас знає, як буває важко розкаятися в тому, що ми зробили щось недобре, як буває важко найти спільну мову з нашим ворогом, з тим, хто нас образив. Я бажаю, щоби Господь обновив наші сили і зміцнив у нашому подвизі християнина, у вірі, надії й любові.

Будемо вдячні Богові, що маємо від Нього все необхідне для нашого спасіння, за те, що люблячи Бога, ми намагаємося любити один одного. Ми віримо, що Господь допоможе нам бути чистішими, міцнішими, досконалішими й допоможе звершувати це заповідане Богом нам веління для того, щоб славилося Ім’я Господнє та було спасіння нашим душам».

«Православіє в Україні»